У Києві в автобусах вимірюватимуть температуру повітря: навіщо це потрібно

У Києві в автобусах вимірюватимуть температуру повітря: навіщо це потрібно

Фото: УНІАН

Показники цих термометрів мають силу юридичного доказу.

У Києві в салонах автобусів запроваджують контроль температурного режиму. Це має бути невід’ємною частиною нового договору перевізників із містом.

Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму Telegram-каналі.

"Чіткий граничний температурний режим влітку та взимку – невід’ємна частина нового договору перевізників із містом. Та я розумію, що КМДА мусить не просто оголосити "нові вимоги", а забезпечити їх жорсткий та законний контроль", – зазначив Костянтин Усов.

Читайте також: Карантин в Києві: людей попередили про можливі обмеження в роботі метро

За його словами, комунальна служба перевезень за останній місяць купила термометри і отримала на них сертифікати калібрування від ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ". Це дозволить інспекторам підприємства "отримувати надійний юридичний механізм фіксації перевищення граничної температури влітку і надмірного холоду в салоні – взимку".

"Таким чином, інспектори підприємства отримують надійний юридичний механізм фіксації перевищення граничної температури влітку і надмірного холоду в салоні – взимку. Показники цих термометрів мають силу юридичного доказу", – наголосив Усов.

Фото: КМДА

Нагадаємо, у Києві з'явиться новий сервіс "Рух транспорту", який буде доступний в застосунку "Київ Цифровий".

Як повідомлялося, у Києві в маршрутки №415 під час руху вирвало задню піввісь, яка прилетіла у зупинку і розбила там скло.

Раніше у Києві чоловіка в інвалідному візку не пустили у метро. У КП "Київський метрополітен" повідомили, що він відмовився чекати на супровід, а також був без захисної маски на обличчі.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини України: столиця перейшла до сплати проїзду у громадському транспорті лише електронним способом

Новини України: столиця перейшла до сплати проїзду у громадському транспорті лише електронним способом

Повʼязані теми:

Наступна публікація