У Києві двоє заражених коронавірусом

У Києві двоє заражених коронавірусом

Фото: УНІАН

Випадки підтверджено лабораторно.

У Києві у понеділок, 16 березня, підтверджено два випадки інфікування коронавірусом COVID-19.

Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я у Telegram.

Зазначається, що пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування. Один хворий протягом інкубаційного періоду повернувся з Франції. 

Наразі в Україні сім підтверджених випадків інфікування COVID-19, з них один - летальний. У Житомирській області померла літня жінка. 

Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони.

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація