Україна закриває авіасполучення через коронавірус: яка ситуація в аеропорту "Бориспіль"

Дата публікації
Перегляди
7840
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна закриває авіасполучення через коронавірус: яка ситуація в аеропорту "Бориспіль"

Фото: Associated Press

Обмеження діятиме два тижні.

Опівночі Україна тимчасово припиняє авіасполучення. Перед закриттяи кордонів на два тижні українські аеропорти приймають і випускають у понеділок, 16 березня, останні літаки. Яка ситуація нині на литовищах - у сюжеті ТСН.19:30.

Аеропорт Бориспіль спустошується на очах. Тут уже немає такої кількості людей, як зазвичай. Біля стійок реєстрації відсутні великі черги, а на табло вильоту все більше з’являється скасованих рейсів.

На завтра не всі ще відмінені. В аеропорту пояснюють, що позначки на табло змінюються, коли авіакомпанії надсилають офіційний запит про скасування.

Серед тих, хто вилітає сьогодні, це здебільшого іноземці, які повертаються додому, або українці, які їдуть на тривалий час закордон.

До Борисполя прилітає більше рейсів, ніж відлітає. Українці намагаються використати останній шанс повернутися додому. Здебільшого, людям довелося скорочувати своє перебування закордоном і купувати доволі дорогі квитки на останні рейси.

Якщо раптом не встигли вскочити в останній літак і залишилися закордоном, то не турбуйтеся. В МЗС обіцяють забрати співвітчизників. Для цього потрібно зареєструватися в системі "Друг" - це спеціальний сайт, куди слід внести дані про своє перебування в іншій країні. Після цього дипломати сформують списки тих, кому потрібна допомога. Ще один, більш звичний спосіб - це зв'язатися із консульством чи посольством

Кореспондентка ТСН Інна Власова.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
7840
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація