Київ не закривають: у КМДА пояснили рішення про обмеження переміщень

Київ не закривають: у КМДА пояснили рішення про обмеження переміщень

Фото: УНІАН

Киянам радять виходити з дому лише у магазин, аптеку та на роботу.

Обмеження переміщення між Києвом та іншими населеними пунктами має виключно рекомендаційний характер.

Про це під час брифінгу заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

Він наголосив, що рішень про закриття міста на в’їзд та виїзд ніхто не ухвалював.

Водночас Поворозник зазначив, що те саме стосується й громадського транспорту – його роботу не обмежать, але радять користуватися лише за нагальної потреби.

Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони.

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Коронавірус в Україні

Коронавірус в Україні
Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація