У Києві на час карантину закривають ярмарки

Дата публікації
Перегляди
5767
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві на час карантину закривають ярмарки

Фото: Associated Press

Люди зможуть купити продукти у магазинах.

У Києві через загрозу поширення коронавірусу припиняється робота продуктових ярмарків.

Про це під час брифінгу заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

"Враховуючи заходи обмежувально-профілактичних дій, які проводяться у Києві, від наступного тижня ярмарки в тому вигляді, в якому вони відбуваються, проводитися не будуть", - сказав він.

Карантин у дії: чому в містах України не закрили базари та ярмарки

Карантин у дії: чому в містах України не закрили базари та ярмарки

За словами Поворозника, також не буде стихійних ринків.

"Складно коментувати незаконні дії, як з ними боротися. З ними має боротися правоохоронна система. Є інші варіанти боротьби з незаконною торгівлею. Її точно не повинно бути, враховуючи те, що ми закриваємо ярмарки", - додав перший заступник Кличка.

Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони.

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5767
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація