Транспортний колапс у столиці: чи послаблять карантин у Києві

Транспортний колапс у столиці: чи послаблять карантин у Києві

Фото: ТСН

Між владою Києва та урядом виникла суперечка.

У Києві транспортний колапс. Столиця з ранку до вечора стоїть у заторах. Попри нещодавні заяви мера Віталія Кличка, що вже можна дозволити роботу транспорту, торговельних центрів, а від червня - дитсадків та навчальних закладів, у п’ятницю, 22 травня, МОЗ завдало удару по цьому оптимістичному плану. Посилаючись на свіжі дані, відомство порадило відтермінувати послаблення карантинних обмежень.

Між владою Києва та урядом виникла суперечка. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Так, 22 травня у напрямку Лівого берега стояли у заторах майже усі мости. Також повільно рухався транспорт набережними. Столиця погрузла у затори в вечірню годину пік.

Наприклад, відстань від Подолу до Північного мосту, яку зазвичай можна подолати за 15-20 хвилин, в цей день це вийшло майже за півтори години.

Вранці ситуація була така сама, але в інший бік Києва.

А на проспекті Степана Бандери був затор на 7-8 кілометрів у бік Дорогожичів.

На дорогах зустрічались водії-порушники, які об'їжджали затори узбіччями, зустрічними смугами, їх ніщо не зупиняло.

Мер Києва звернувся до МОЗ із проханням зробити виняток для столиці і дозволити працювати транспорту та бізнесу. Деякі пункти все ж прибрати, але дати можливість зробити послаблення.

"Відновити роботу наземного громадського транспорту, і торгових закладів до 1000 кв. м від 23 травня. Не відкривати поки дитячі та спортивні майданчики. Метро відкрити, як і планували, від 25 травня. Бо в місті відбувається транспортний колапс", - сказав Кличко.

Чи запроваджувати зняття обмежень другого рівня послаблення карантину - вирішуватимуть на нараді 23 травня. У Київській адміністрації скликають термінову нараду.

Якщо послаблення відбудуться, то від завтра має запрацювати наземний транспорт вже без спеціальних перепусток. Від 25 травня - метрополітен. Мають поновити свою роботу невеличкі торговельні центри. Від 1 червня відкритися дитячі садки, школи та університети для випускників або абітурієнтів, спортивні майданчики та навіть пляжі.

Столиця у заторах: чому МОЗ радить відтермінувати запуск громадського транспорту у Києві

Столиця у заторах: чому МОЗ радить відтермінувати запуск громадського транспорту у Києві

Нагадаємо, що головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що станом на 22 травня Київ не готовий до переходу на другий етап пом'якшення карантину.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація