Києвом та областю рухатиметься важка техніка та військові: що відомо

Києвом та областю рухатиметься важка техніка та військові: що відомо

Військові навчання у києві та області / Фото: Прес-служба Генерального штабу ЗСУ

У Києві та області стартують військові навчання, тож мешканців регіону просять не лякатися та не знімати пересування військ.

У Києві та області у період від 5 до 13 червня будуть проведені командно-штабні навчання з військовими частинами (підрозділами) угруповання сил і засобів оборони міста Київ.

Про це повідомляє Командування Сухопутних військ.

Під час навчань відбудуться практичні дії із залученням особового складу, військової техніки та озброєння всіх наземних, річкових, протиповітряних та протидиверсійних підрозділів.

Командування Сухопутних військ повідомляє, що метою навчань є відпрацювання бойових та спеціальних завдань оборонної операції в умовах активного застосування противником всього спектру наступального озброєння та дій ворожих диверсійно-розвідувальних груп.

"У зв'язку з проведенням навчань будуть здійснюватися переміщення особового складу та рух важкої техніки. Просимо зберігати спокій та нагадуємо про заходи інформаційної гігієни і заборону на фото, відеознімання пересування наших військ. Тренуємось та постійно покращуємо рівень боєздатності підрозділів", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, аналітики Інституту вивчення війни (ISW) у своєму звіті повідомили, що Збройні сили повернули втрачені позиції у Вовчанську – на північний схід від Харкова. Зокрема, йдеться про ситуацію вздовж вулиці Духовної у центрі міста.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація