Під Бахмутом загинув відомий велогонщик із Києва

Під Бахмутом загинув відомий велогонщик із Києва

Фото: із соцмереж

Життя Героя обірвалося 31 березня під Бахмутом внаслідок уламкового поранення. 12 березня Костянтину Дейнеці виповнилося 40 років.

Під Бахмутом загинув велогонщик із Києва Костянтин Дейнека. Він пішов на фронт з перших днів вторгнення. Загинув 31 березня.

Костянтин був атлетом Федерації велосипедного спорту та членом команди Leader Citroen Team, багаторазовим переможцем і призером змагань різного рівня в категорії Masters.

Про це повідомляє "Великий Київ". 

"Людина, яка завжди була відкритою та щирою. Потужний гонщик, якого боялись усі. Мало хто міг усидіти у нього на колесі", — написали його друзі по захопленню.

"Жахлива, болісна втрата", — написали у Федерації велоспорту України.

У Leader Citroen Team згадують захисника і спортсмена, як людину, яка завжди була відкритою та щирою.

"Нема слів, які б могли втішити дружину, маленьку донечку та сина. Одна тільки біль… Костя, ти наш Герой! Ти завжди будеш у нашому серці та в нашій пам’яті. Спочивай з миром! Герої не вмирають!!!" — з болем згадують про Костянтина його колеги по спортивній команді.

Герой виріс у Києві, від перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну він став на захист своєї країни.

Життя захисника обірвалося 31 березня під Бахмутом внаслідок уламкового поранення. 12 березня Костянтину виповнилося 40 років.

Попрощались з Костянтином Дейнекою на Алеї Героїв Берковецького кладовища міста Києва.

Нагадаємо, у війні проти РФ на сході загинув 40-річний музикант, режисер і диригент Київської опери Костянтин Старовицький. Він отримав смертельне поранення під час ворожого обстрілу на Краматорському напрямку. У нього залишилися дочка, дружина та літня мама. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація