За 20 днів війни у Києві народилося 725 дітей

Серед новонароджених 12 двієнь.

За 20 днів війни у Києві народилося 725 дітей

© Associated Press

З початку війни з російськими окупантами у Києві народилося 725 дітей: 388 хлопчиків та 337 дівчаток. 

Серед новонароджених 12 двієнь. 

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. 

«Життя продовжується. І про це свідчать хороші новини про кількість новонароджених у столичних пологових будинках. Здоров'я та мирного неба їм та їхнім батькам! Слава Україні!», – сказав Микола Поворозник.

Нагадаємо, за 21 день війни в Україні одружилися понад 10 тисяч пар.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie