У Києві відкриються 14 новорічних локацій: коли та де

У Києві відкриються 14 новорічних локацій: коли та де

Фото: pixabay.com

У столиці почали готуватися до новорічних свят.

У кожному районі Києва буде встановлена новорічна ялинка. 16 грудня у столиці відкриються 14 новорічних локацій.  Святкові локації з'являться, зокрема, на Софійській та Контрактовій площах та біля Арки дружби народів. 

Про це йдеться на Офіційному порталі Київської міської державної адміністрації.

 Зі слів заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, головна ялинка Києва і країни вже два роки поспіль потрапляла до європейського рейтингу найгарніших ялинок.

“Незабаром розпочнуться монтажні роботи святкових локацій – на Софійській та Контрактовій площах та біля Арки дружби народів, тож скоро всі вулиці та площі будуть прикрашені, а в кожному районі столиці з’явиться новорічна ялинка. Цьогоріч ми поставили за мету провести незабутнє та яскраве свято, враховуючи виклики сьогодення, а також потреби всіх соціальних і вікових груп населення”, – зазначила Яна Барінова, директорка Департаменту культури КМДА.

Раніше стало відомо, що у Києві на Софійську площу почали завозити перші конструкції для майбутньої ялинки та різдвяного містечка. Повноцінні роботи розпочнуться за кілька днів і триватимуть близько трьох тижнів.

Нагадаємо, традиційно рік в Україні розпочинається зі святкувань та великої кількості новорічних вихідних днів. І 2022 рік не стане винятком з правил. Проте українці отримають аж два новорічні вихідні вікенди замість одного святкового тижня.

Читайте також:

Новини світу: на головній площі Афін влаштували світло-музичне шоу і запалили різдвяну ялинку

Новини світу: на головній площі Афін влаштували світло-музичне шоу і запалили різдвяну ялинку

Повʼязані теми:

Наступна публікація