Снігова стихія породила у Києві нову комунальну проблему

Снігова стихія породила у Києві нову комунальну проблему

На подвір'ях Києва скопичується не тільки сніг, а й сміття

Столичні двори фактично обростають сміттям.

Заметені снігом двори Києва породили нову комунальну проблему: до них не може пробратися смітєзбиральна техніка, йдеться в сюжеті ТСН.

Київські двори фактично обростають сміттям. Навколо переповнених контейнерів утворюються локальні сміттєзвалища. Подекуди кучугури непотребу вже заважають проїзду легкового транспорту.

В одному відомчому дворі купа почала рости, щойно в столиці випав перший сніг. Три дні люди терпляче чекали сміттєвоза, а нині обривають телефон ЖЕКові - там кажуть, що за вивезення сміття сплачено, але на заваді стали погодні умови.

Проїзд до двору не прочистили відразу, а тепер тріскучі морози перетворили накат на льодові брили. Їх розбити можна хіба відбійним молотком.

У двір залишився лише один проїзд - через вузеньку арку, у яку сміттєвоз заїжджає заднім ходом. Кермувальник уже тиждень не ризикує, бо боїться, що 8 тонна машина просто перекинеться.

Районні чиновники кажуть, що у них бракує рук чистити всі закутки. За 10 днів із центральної частини столиці вже вивезли 20 тисяч тон снігу. Від заметів розгрібали Хрещатик, Раду, уряд, президентську адміністрацію, тож заїзди у двори в цьому ланцюгу точно не в пріоритеті.

"Цього року випало стількі снігу, що за всю минулу зиму стільки не було. Багато вулиць вузеньких що машина може тільки задом виїхати вїхати", - розповів заступник голови Печерської адміністрації в Києві Валерій Сандрацький.

У дворах і справді через сніг та припарковані на брилах авто ледь смикаються легкові машини, тяжкій техніці сюди не дістатися.

Навіть у тих дворах, де біля контейнерів прочищено, щоб до них доїхати, треба подолати льодовий коридор.

Кияни щоденно у смітники викидають 3 тисячі тон сміття, і навіть незначна затримка у вивезенні мотлоху відразу перетворює території багатоповерхівок на сміттєзвалища. А там, куди машини не доїжджають вже тиждень, - двори потопають у місиві зі снігу та сміття.

Заметені снігом двори Києва перетворюються на сміттєзвалища

Заметені снігом двори Києва перетворюються на сміттєзвалища

Повʼязані теми:

Наступна публікація