Киянам, котрі вірять у Апокаліпсис, "впарюють" дорогі набори для кінця світу

Киянам, котрі вірять у Апокаліпсис, "впарюють" дорогі набори для кінця світу

Так виглядає квиток до пекла / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

Знаходяться ті, хто купує дану продукцію.

Киянам, які купили квитки в пекло і рай, прийшли роздруковані на чорно-білому принтері запрошення.

Як пише "Комсомольськая правда" в Украине", наприкінці листопада в Інтернеті з'явилася оригінальна пропозиція - напередодні кінця світу почали продавати квитки в пекло по 150 грн і в рай по 120.

"В пекло дорожче, тому що там цікавіше", - пояснив адміністратор сайту з продажу послуг.

Але замість обіцяних квитків, за які люди платили за 150 грн, у конвертах прийшли криво обрізані папірці.

В обіцяний набір входили сертифікат, що засвідчує внесення імені в "Книгу світла", і резервування місця в раю (пеклі), квиток на політ (або падіння) першим класом, спецпосвідчення та путівник по райським кущам чи пеклу.

Деякі кияни на витівку відгукнулися з завзяттям. Видання відзначає, що вони досі замовляють квитки в якості подарунка друзям і знайомим.

Конверт, у якому були віддруковані на чорно-білому принтері і криво обрізані папірці, приходить через 18 днів. Але жодного креативу і близько немає - "сертифікат", "авіаквиток", "VIP-пропуск". Про путівник взагалі забули.

"Ой, а вам, що його не вклали? Давайте ми вам електронкою надішлемо, а ви самі роздрукуєте. Там все одно нічого особливо цікавого..." - виправдовувався за телефоном адміністратор сайту.

Спецтема: Армагеддон наближається. Чи настане кінець світу 21 грудня 2012 року

Варто відзначити, що нарівні з квитками в пекло та рай кияни активно купують і набори для зустрічі кінця світу. Коштують вони від 150 до 500 грн. До складу входять ліхтарі, сухий пайок, запальнички, горілка, аптечка, ніж, засоби гігієни. Серед родзинок - багатофункціональні презервативи, гральні карти і декоративна косметика.

Деякі пропонують взяти набори в оренду - заплатити повну вартість, а якщо раптом не знадобиться, повернути з нерозкритою пломбою і отримати назад частину грошей.

Повʼязані теми:

Наступна публікація