Кияни-курці "на халяву" обідають у столичних барах

Кияни-курці "на халяву" обідають у столичних барах

Відвідувачам київських барів та ресторанів не подобається заборона на куріння

Власникам барів та ресторанів у Києві доводиться наймати охорону, щоб стежити за курцями-відвідувачами.

Не встиг закон про куріння вступити в силу як столичні кафе уже почали страждати від заборони на куріння в громадських місцях. Серед киян стартувала нова "мода": відвідувачі виходять на вулицю, щоб покурити, а потім зникають у невідомому напрямку, при цьому не заплативши за їжу і питво. Такі випадки непоодинокі, але не масові, - пише "Сегодня".

Молоді люди їдять, п'ю, замовляють ще і узявши сумки, виходять на вулицю покурити. А потім просто не повертаються. При цьому можуть відпочити на досить значні суми і зникнути. А з'їдене і випите відвідувачами доведеться розплачуватися офіціантці. Деякі навіть залишають на столі записки: "Нам не подобається ваш заборона на куріння" і не розплачуються.

Більшість ресторанів та барів таки убезпечили себе від таких випадків: закупили для вулиці обігрівачі на 5-10 тисяч гривень, найняли додаткову охорону для контролю курців, щоб не втекли) . Це плюс 4 тисяч гривень за кожного охоронця, а для закладу їх потрібно як мінімум 2-3 людини.

Додамо, що некурящі відвідувачі нововведення задоволені. Зізнаються, що нарешті в кафе можна отримувати задоволення від їжі, а не задихатися від тютюнового диму.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація