Кияни через прорив труби ходили по коліна в воді

Кияни через прорив труби ходили по коліна в воді

Через прорив кияни побачили перед будинками величезну ковзанку

Аварія трапилася на вулиці Наумова.

У Києві на вулиці Наумова через прорив труби з холодною водою перекривали рух транспорту.

Як повідомляє у своєму сюжеті ТСН, аварія сталася близько шостої ранку. У перші години води на трасі було вище коліна. Водогін, який живив сімдесят приватних будинків, перекрили.

Гумові човни, а  не автомобілі, годилися вранці, щоби рухатися вулицею Наумова в Києві. Вода, що вирвалася з-під землі заполонила проїжджу частину. Вона була по коліна, твердять свідки. Громадський транспорт автоінспектори пускали в об'їзд.

Від потужної річки, що текла вулицею, пообідь лишився невеликий потічок.

Озеро довкола власної хати налякало одного з місцевих жителів Степана Федоренка. Через високу воду боявся вийти у двір:

"Води було по коліно. Ми по ній шльопали, палку у руки – так і йшли", - ділиться враження Федоренко. Господар тішиться,  що принаймні погріб із продуктами не затопило.

На великому морозі вода миттю перетворилась у кригу, тому невдовзі усе подвір'я перетворилося на ковзанку.  Лило так, що затопило гараж. В оглядовій ямі вода стоїть досі.

Глибоко в землі винуватиця людських страждань - чавунна труба з холодною водою. Уранці, не витримавши перепадів температур, вона лопнула. Увесь день ремонтники намагалися докопатися до неї, щоб полагодити.

Діряву трубу відкопали під вечір. За ніч її обіцяють полагодити і вже вдосвіта дати  воду у приватні будинки. До того сімдесят хат змушені будуть обходитися без неї.

Повʼязані теми:

Наступна публікація