Київську вчительку української виселили з будинку на Печерську і звільнили з роботи

Київську вчительку української виселили з будинку на Печерську і звільнили з роботи

Житло Ніни Москаленко відібрали / Фото: ТСН.ua

Жінка скаржиться на несправедливість.

Печерський районний суд Києва вчора, 13 грудня, постановив позбавити столичну вчительку Ніну Москаленко права власності на землю та житло у центрі столиці і виселити її з будинку. Рішення набирає силу через 10 днів з дня оголошення.

Сама жінка розповіла "Українській правді", що, окрім цього, її ще й звільнили з роботи. За її словами, вона все життя пропрацювала вчителькою української мови і літератури у ліцеї Богуна.

"Мене сьогодні звільнили з роботи. Була якась дивна акція: кожному заплатили по 200 гривень і вони кричали: "Геть вчительку!". Мені вже давно шлють листівки на роботу, щоб мене звільнили і вибили останній ґрунт з-під ніг", - сказала Москаленко.

"Коли я була вчителькою, у мене хоч 2000 зарплати, я ще якось жила. Тепер я ніхто і за що мені жити - я не знаю", - додала жінка і заплакала.

Москаленко розповіла, що дізналася про те, що її звільнили від колег. Перед цим, за її словами, до ліцею прийшов наказ з прокуратури і "погана характеристика" з міліції.

Вона нагадала, що проти неї вже порушено 2 кримінальні справи і "нібито є вже третя", а війна за її землю в центрі Києва триває 8 місяців.

"Нас били, з нас знущалися, до нас циган підселили. Таке виробляли, що я не знала, на якому світі ми живемо. Потім приїхали і сказали, що будемо вас судити. А за що мене судити? Тоді вони сфабрикували, що коли було рейдерське захоплення, я ще й побила якогось рейдера. Повірте, я його й пальцем не чіпала! Потім почали фабрикувати, що я начебто морила голодом свого вітчима, знущалася. Всі знають, що це неправда", - розповіла Москаленко.

Нагадаємо, що приватний будинок у "золотому" Печерському районі Києва, яким володіє самотня вчителька, намагається відібрати дуже впливова людина. Їй загрожують смертю, якщо вона не віддасть ласий шматок землі в елітному районі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація