Хрещатик на тиждень закриють для автомобілів

Хрещатик на тиждень закриють для автомобілів

Хрещатик перекриють на свята / Фото: http://wyborcza.pl

Рух на час свят також перекриють і на інших центральних вулицях Києва.

У період новорічних і різдвяних свят у Києві перекриють Хрещатик.

Головна вулиця столиці буде закрита для руху всіх видів транспорту з 30 грудня 2012 року до 8 січня 2013-го на ділянці від вул.Інститутської до вул.Б.Хмельницького, а при необхідності і до Бессарабської площі, йдеться у розпорядженні голови Київської держадміністрації Олександра Попова.

Читайте: Хрещатик і Майдан перетворилися на новорічно-різдвяний ярмарок

Водіям доведеться об'їжджати й такі вулиці, як Софійська (від вул. Володимирської до Майдану Незалежності) та Мала Житомирська (від Майдану Незалежності до пров. Володимирського), де з 18:00 31 грудня 2012 року до 6:30 1 січня 2013 буде заборонений рух усього транспорту, окрім громадського.

Також у разі необхідності на головній вулиці країни можуть заборонити рух на час урочистого відкриття новорічної ялинки на Майдані Незалежності, тобто 19 грудня з 16:00 і до закінчення заходів, та 22 грудня з 14:00 у зв'язку із Парадом Дідів Морозів від вул. Інститутської до Бессарабської площі.

Крім того, водії не зможуть припаркувати свій автотранспорт у центрі міста 31 грудня з 16:00 та 7 січня з 11:00, а саме на вулицях:

- Софійська (від вул. Володимирської до Майдану Незалежності);
- Мала Житомирська (від Майдану Незалежності до пров. Володимирського);
- Еспланадна; Рогнідинська (від вул. Шота Руставелі до вул. Еспланадної);
- Шота Руставелі (від вул. Рогнідинської до вул. Басейної).

У той же час у новорічну ніч роботу київського метрополітену буде продовжено на 3 год. 30 хв, наземний громадський транспорт буде їздити до 4:30, а на окремих маршрутах, які курсують від станцій підземки, добиратися можна буде і пізніше.

Згідно з розпорядженням, у новорічну ніч з 20:00 31 грудня буде посилена охорона громадського порядку і безпеки дорожнього руху на всіх маршрутах пасажирського транспорту.

Повʼязані теми:

Наступна публікація