Небезпечні бурульки змушують киян гратися в російську рулетку

Небезпечні бурульки змушують киян гратися в російську рулетку

У Києві розгорнули боротьбу проти бурульок

Якщо хтось постраждає, на халатних власників закладів чекатиме кримінальна відповідальність.

Влада Києва заходилась боротися із небезпечними бурульками на дахах, а точніше - із ЖЕКами та підприємцями, котрі разом із рятувальниками зобов'язані зробити покрівлі будинків безпечними, йдеться в сюжеті ТСН.

Порушникам погрожують великими штрафами - від 850 до 1750 гривень. Однак поки що ні ті, ні інші сумами не налякані.

Читайте: Підприємливі кияни заробляють "снігові" гроші

В одному з київських банків, над входом до якого звисають рясні бурульки, про безпеку клієнтів, схоже, дбати не поспішають.

Схожа ситуація склалася і під кав'ярнею. Велика бурулька висіла перед самісіньким входом, і спроба зайти до приміщення і не дістати травму голови перетворилася на гру в російську рулетку. Примітно, що після візиту ТСН вхід до кав'ярні знову став безпечним.

Дехто теж поквапився самотужки стати до боротьби із крижаною небезпекою, однак, забувши при цьому про безпеку перехожих: бурульки збивали дрючком просто із вікна, а важка крига летіла донизу на людей.

Щодня на перевірку столичних дахів виходить сотня інспекторів. Лише за один день вони склали майже 300 протоколів. Чиновники обіцяють відсьогодні посилити контроль за станом будинків. А якщо хтось постраждає, на власників закладів чекатиме кримінальна відповідальність.

Нагадаємо, 6 грудня у Києві з'явилася перша жертва зими: величезна снігова брила впала з даху на голову пенсіонерці на Русанівці. Від отриманих травм жінка померла.

Столична влада заходилась боротися з бурульками на дахах

Столична влада заходилась боротися з бурульками на дахах

Повʼязані теми:

Наступна публікація