Київським мером може стати "шоколадний король" - ЗМІ

Київським мером може стати "шоколадний король" - ЗМІ

Ходять чутки, що Порошенко піде в мери

У кулуарах Київради знову заговорили про вибори мера столиці.

Ходять чутки, що влада думає зробити ставку на виборах не на голову КМДА Олександра Попова. Зокрема, називалася кандидатура "шоколадного короля" Петра Порошенка, пише "Сегодня".

Приводом для розмов про вибори став законопроект "УДАРу", який зареєстрували в парламенті. Згідно з ним, обирати мера і міськраду кияни повинні 13 червня наступного року.

Законопроект обговорюватимуть, швидше за все, після Нового року. Правда, шанси на його ухвалення не дуже великі.

"Ми ще не читали документ, але, можливо, ми запропонуємо свій варіант", - сказав заступник голови фракції Партії Регіонів у парламенті Михайло Чечетов.

Голова КМДА Олександр Попов до виборів готовий, а його головний опонент Віталій Кличко, який зараз очолює фракцію у ВР, остаточно відмовився від амбіцій зайняти крісло мера столиці.

Опозиція поки обговорює, кого висувати в мери столиці.

"Називають багато кандидатур, але найчастіше звучать дві - Микола Томенко і Володимир Бондаренко. Все буде залежати від того, чи з'єднають посади голови КМДА і мера", - говорить нардеп від "Батьківщини" Олександр Бригинець.

Сам Володимир Бондаренко поки ситуацію коментує обережно.

"Все будемо вирішувати в партії і домовлятися з партнерами по опозиції. Так, у мене є досвід - я працював керівником тоді ще Ленінградського району столиці", - сказав він.

Ходять чутки, що влада подумує зробити ставку на виборах на Порошенка. Правда, в кулуарах Київради сумніваються, що той погодиться.

"Це не його рівень. Порошенку потрібні гарантії, що посади мера і голови КМДА з'єднають", - говорить джерело в Київраді.

Сам Порошенко це не коментує.

Як відомо, Леонід Черновецький 1 червня 2012 року написав заяву про відставку з посади мера Києва.

Повʼязані теми:

Наступна публікація