Крищенко повідомив ім'я нового очільника Нацполіції Києва

Крищенко повідомив ім'я нового очільника Нацполіції Києва

Фото: ГУ Національної поліції в Полтавській області

Очолювати київську поліцію буде полковник із Полтавщини.

Іван Вигівський призначений новим очільником Нацполіції Києва, оскільки Андрій Крищенко подав рапорт про відставку. До цього часу Вигівський очолював обласну Полтавську поліцію.

Про це кадрове призначення повідомив уже ексголова Національної поліції Києва Андрій Крищенко.

"Щойно міністр внутрішніх справ представив Івана Вигівського, полковника поліції, керівником поліції Києва", - цитує УНІАН Крищенка.

Водночас Крищенко додав, що особливо не спілкувався ще із Вигівським, а тому дати йому професійної оцінки поки не може. 

"Ми не працювали разом якось щільно, лише спілкувалися, можливо, як керівники. Тому всі оцінки, я думаю, надасть керівництво і суспільство. Але це велика довіра, висловлена керівником. І я думаю, він буде намагатися її виправдати", - додав Крищенко.

Відомо, що Вигівський став головою ГУ Національної поліції Полтавської області у 2020 році, а до цього очолював поліцію Миколаївщини. Також раніше він очолював слідче управління.

За даними сайту поліції, Іван Вигівський народився на Житомирщині. Йому 41 рік. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1999 році з посади слідчого Очаківського міськрайонного відділу УМВС України в Миколаївській області. У 2003 році закінчив Національний університет внутрішніх справ України.

Як повідомлялося, вранці 11 серпня Андрій Крищенко підтвердив чутки про своє звільнення.

Повʼязані теми:

Наступна публікація