"Вікно" для ухвалення рішень по Києву має ім'я і сидить у Верховній Раді – Ткаченко

"Вікно" для ухвалення рішень по Києву має ім'я і сидить у Верховній Раді – Ткаченко

Фото: УНІАН

Нардеп вважає, що в столиці діє корупційна система на всіх рівнях.

На шляху охочих інвестувати в Київ підприємців стоїть людина, без погодження з якою мерія міста не дає можливості нічого будувати в столиці. Таку думку висловив один з головних претендентів на посаду голови КМДА, народний депутат від "Слуги народу" Олександр Ткаченко в інтерв'ю LB.ua.

"Всі в місті знають, де знаходиться це "вікно". У нього є ім'я і прізвище, його всі знають. Це ім'я і прізвище зараз сидить в парламенті", - зауважив нардеп. І уточнив, що доказів того, що це Вадим Столар не має, однак може послатися на думки багатьох людей. "Я точно не знаю, але так багато говорять. Свічку не тримав – з цим повинні розбиратися правоохоронні органи. Але всі інвестори, які приходять в місто, знають, куди йти. Якщо вони туди не йдуть, у них нічого не виходить", - пояснив політик.

Ткаченко заявив, що така ситуація спостерігається не тільки на найвищому рівні. "Трагедія ситуації полягає в тому, що ця система, створена за останні п'ять років, як ракова пухлина, поширилася на всі департаменти. Під кожним департаментом, районним управлінням є свій маленький "столар", який діє таким же чином", - зазначив він. При цьому нардеп акцентував увагу на тому, що мер столиці знайомий з цією ситуацією. "Я не психотерапевт Кличко і не віщун у цьому відношенні. Але важко собі уявити, що він про це не знає. А якщо не знає, то який він тоді керівник?", - заявив представник "Слуги народу".

Ткаченко запевнив, що особисто не спілкувався зі Столаром. "Був всього один смішний випадок. Я залишив у ВР на підвіконні в кулуарах стіки. Повертаюся – їх вже немає. Поруч стоїть Столар і з кимось розмовляє. Питаю його, чи не бачив мої стіки. Він вивертає кишені, сміється: "У мене немає". Це єдиний раз, коли я з ним розмовляв", - розповів депутат.

Як повідомлялося, раніше Ткаченко заявив, що в Києві склалася патова ситуація, оскільки мер Віталій Кличко не має довіри депутатів, а його дії свідчать про те, що він "великий спортсмен, але хріновий менеджер міста".

НАБУ розпочне розслідування корупційних схем Кличка на реконструкції Шулявського мосту

НАБУ розпочне розслідування корупційних схем Кличка на реконструкції Шулявського мосту

Повʼязані теми:

Наступна публікація