Головний прeтeндeнт на посаду голови КМДА Ткачeнко пояснив, чому Кличко ”хріновий мeр”

Головний прeтeндeнт на посаду голови КМДА Ткачeнко пояснив, чому Кличко ”хріновий мeр”

Фото: УНІАН

Мер Києва не має довіри депутатів.

У Києві склалася патова ситуація, оскільки, зокрeма, мер Віталій Кличко не має довіри депутатів, які не збираються на свої засідання.

Таку думку один із претендентів на посаду глави КМДА, нардеп фракції "Слуга народу" Олександор Ткаченко висловив в інтерв'ю LB.ua.

"Друга історія - рухи тіла, які вживає Кличко і останнім часом, і протягом п'яти років, говорять про те, що розуміння того, як керувати містом, у нього немає. Він великий спортсмен, але хріновий менеджер міста", - сказав Ткаченко. 

На запитання журналістки, чи не побоюється Ткаченко очолити місто напередодні зимового сезону з усіма супутніми бідами - опаленням, нерозчищеними дорогами і заторами, адже це може нанести удар по репутації, сказав, що готовий до викликів. 

"Також знаю, що є досить прості, швидкі та ефективні рішення. В опалювальному сезоні немає нічого драматичного. Якщо є політична воля і немає бажання красти, в принципі, все вирішується", - каже нардеп. 

Нагадаємо, раніше керівник Офісу президента України Андрій Богдан звернувся до нового уряду з проханням подати необхідні документи для звільнення Віталія Кличка з посади керівника Київської міської державної адміністрації. Кличко, своєю чергою, заявляв, що розподіл повноважень міського голови Києва та керівника столичної державної адміністрації нібито суперечить європейській практиці місцевого самоврядування 

4 вересня Кабмін під час засідання погодив звільнення Кличка з посади голови КМДА. Остаточне рішення має ухвалити президент України Володимир Зеленський.

Водночас прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що в Києві не припинилася корупційна практика впливу на столичну адміністрацію різноманітних груп. Очільник уряду заявив, що особисто дуже поважає Кличка: "Я би звільнив не його, а пана Столара (Вадим Столар, забудовник та підприємець, який нібито має вплив на Кличка - ред.), але посади у цієї людини немає, тому зробити це було би неможливо".

Сам очільник столиці рішення уряду називає неконституційним. Кличко подав позови проти керівника Офісу президента Андрія Богдана та Кабінету міністрів через рішення про його звільнення з посади голови КМДА. Кличко також заявив про намір балотуватися на наступних виборах.

Тим часом у Верховній Раді ухвалили в першому читанні новий закон про столицю. Законопроєкт передбачав, що позачергові вибори мера Києва можуть відбутися 8 грудня. Проте в "Слузі народу" заявили, що вибори навряд чи відбудуться цього року.

Битва за Київ: як Кличко вирішив "відправити в нокаут" усю Київраду

Битва за Київ: як Кличко вирішив "відправити в нокаут" усю Київраду

Повʼязані теми:

Наступна публікація