Комітет ВР погодив зміни до закону про столицю, Кличко нарікає на поспіх

Комітет ВР погодив зміни до закону про столицю, Кличко нарікає на поспіх

Віталій Кличко / Фото: УНІАН

У Раді дали "зелене світло" законопроєкту Олександра Ткаченка.

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку рекомендує депутатам українського парламенту схвалити зміни до закону "Про столицю України - місто-герой Київ" авторства групи депутатів фракції "Слуга народу" на чолі з Олександром Ткаченком. Таке рішення було схвалене на засіданні комітету у вівторок, 1 жовтня.

Разом із тим схожі законодавчі ініціативи авторства груп нардепів від "Слуги народу" на чолі з Андрієм Клочко, від "Євросолідарності" на чолі з Сергієм Алексєєвим і від "Голосу" на чолі з Андрієм Осадчуком комітет рекомендував відхилити.

Присутній на засіданні мер Києва Віталій Кличко запропонував відправити всі чотири законопроєкти на експертизу до Венеціанської комісії. "Всі чотири законопроєкти мають пройти експертизу Венеціанської комісії", - наголосив він і додав, що необхідно також обговорити законопроєкти з експертами і представниками громадськості, а "не ухвалювати законопроєкт вузьким колом". Також Кличко висловив здивування "такою поспішністю" щодо змін до закону про столицю.

Цього ж дня перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що дострокові вибори у Києві у грудні 2019 року навряд чи відбудуться. За його словами, для цього депутати мають ухвалити відповідний законопроєкт до 8 жовтня, оскільки за законом має бути виділено 60 днів на проведення кампанії. До того ж, досі не сформовано новий склад Центрвиборчкому. На думку Корнієнка, є можливість, що вибори у Києві відбудуться разом із місцевими виборами у всій Україні навесні 2020 року.

Битва за Київ: як Кличко вирішив "відправити в нокаут" усю Київраду

Битва за Київ: як Кличко вирішив "відправити в нокаут" усю Київраду

Повʼязані теми:

Наступна публікація