В СБУ розповіли про причини обшуків у столичному бізнес-центрі "Парус"

В СБУ розповіли про причини обшуків у столичному бізнес-центрі "Парус"

Фото: ТСН

За даними слідства, чиновники КМДА хотіли привласнити значні суми.

Правоохоронці проводили обшуки в столичному бізнес-центрі "Парус", аби задокументувати протиправні дії чиновників Київської міської держадміністрації під час будівництва Великої Окружної дороги.

Про це повідомили в пресцентрі СБУ.

За даними слідства, чиновники КМДА спільно з посадовцями комунальних та приватних підприємств мали намір привласнити значну суму коштів з майже 1 мільярда гривень, виділених з бюджету на будівництво.

Фото: СБУ

Обшук проводили в офісі адвокатського об’єднання, яке представляє інтереси однієї з комерційних структур, задіяних у проекті.

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Як стало відомо ТСН з власних джерел, в межах КП № 42019100000000293 СБУ документує протиправну діяльність посадовців КМДА, КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" та ТОВ "Еко-Буд-Трейд".

Обшуки в "Парусі" проводили за адресою, де зареєстровано адвокатське об`єднання "Турчінов і партнери". У згаданій протиправній схемі розкрадання бюджетних коштів підозрюють Вадима Столара.

Нагадаємо про те, що вартість 2 кілометрів дороги та розв’язки Великої Кільцевої зросла з 325 мільйонів до 1 мільярда 125 мільйонів гривень, йшлося у сюжеті ТСН.Тижня. Згодом повідомлялося, що суд надав Нацполіції право доступу до речей і документів структурних підрозділів КМДА з можливістю вилучення їхніх оригіналів. У КМДА заявили, що в ухвалі Голосіївського районного суду щодо будівництва ділянки Великої Кільцевої дороги йдеться виключно про тимчасовий доступ до речей і документів, а не про обшуки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація