В аеропорт "Бориспіль" запустять експрес українського виробництва

В аеропорт "Бориспіль" запустять експрес українського виробництва

Ілюстрація / Фото: УНІАН

Зараз цим маршрутом користується більше трьох тисяч людей на добу.

До 2020 року "Укрзалізниця" має намір запустити додатковий експрес українського виробництва. Курсуватиме потяг між Центральним залізничним вокзалом Києва та аеропортом "Бориспіль".

Про це повідомив голова УЗ Євген Кравцов у своєму Facebook.

За його словами, попри чинний проєкт Kyiv Boryspil Express, який запустили минулого року, у години пік транспорт має високу популярність, а тому на це сполучення необхідно ставити додатковий рухомий склад і збільшувати частоту курсування експресів. 

"До кінця року ми запустимо на цьому маршруті новий поїзд українського виробництва. Це плюс додаткові рейси і збільшення пасажиропотоку. Зараз - більше трьох тисяч пасажирів на добу", - написав він. 

Кравцов також додав, що наразі вже майже завершено зведення зупинки на станції "Видубичі". Її планують відкрити до кінця 2019 року.

Нагадаємо, раніше "Укрзалізниця" запустила послугу онлайн-замовлення спецвагонів для людей з інвалідністю. Підтвердження броні надсилатимуть на електрону пошту. Щоб замовити поїздку в такому вагоні, потрібно зареєструватись у кабінеті користувача, ввести особисті дані та інформацію про маршрут. Обов'язково вказати, чи потрібна пасажиру допомога працівників вокзалу під час посадки та висадки з поїзда, уточнити чи буде в дорозі супроводжуючий. 

"Укрзалізниця" запустила послугу онлайн-замовлення спецвагонів для людей з інвалідністю - економічні новини

"Укрзалізниця" запустила послугу онлайн-замовлення спецвагонів для людей з інвалідністю - економічні новини

Повʼязані теми:

Наступна публікація