Мешканці столичної багатоповерхівки повстали проти сусіда, який десять років утримує в квартирі псів

Мешканці столичної багатоповерхівки повстали проти сусіда, який десять років утримує в квартирі псів

Фото: скриншот з відео

Люди скаржаться на сморід і гавкання тварин.

Мешканці однієї зі столичних багатоповерхівок повстали проти сусіда, який десять років утримує в квартирі псів. Люди нарікають, що власник тут не живе, собаки недогодовані, їх не вигулюють, а тому вони весь час гавкають. Сусідню із собачою квартиру через сморід за останні кілька років перепродували вже тричі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Десять років мешканці багатоповерхівки скаржаться на свого сусіда та його собак. Скільки тварин і в яких умовах вони живуть, ніхто достеменно не знає. Мешканці будинку кажуть, що власник квартири з'являється не більше двох разів на тиждень.

"Ніч - це кошмар. Собаки постійно бігають, гупотять, дуже гавкають", - каже одна з мешканок. Інша скаржиться на сморід: "На кухні їсти не можливо, бо запах доводить до блювоти".

Двері до квартири обдерті, зі слідами лап, ручки немає. Довкола - павутина. Власник квартири і собак Олег сусідських претензій не розуміє. Сусіди ж нарікають, що усі інстанції розводять руками, бо квартира приватизована.

Волонтери пропонують завезти псів у комунальну клініку. Поліцейські намагаються примирити собачника із розгніваними жінками. Після переговорів він погоджується собак віддати.

Поліцейські склали на чоловіка адміністративний протокол за неналежне утримання тварин - це до ста гривень штрафу. У двокімнатній квартирі самостійно жили 11 собак. Найімовірніше, тварини розплодилися. з житлового будинку їх перевезуть до комунальної ветлікарні, а звідти – до бородянського притулку.

Два місяці жодних медичних процедур, навіть стерилізації робити не можуть, бо за цей час власник може повернутися і забрати псів. Утім, довести, що собаки його, коли не них немає документів, можна, зібравши свідчення сусідів.

Кореспондентка ТСН Ольга Нескородяна.

Повʼязані теми:

Наступна публікація