У Києві запустили послугу "єМалятко"

У Києві запустили послугу "єМалятко"

Фото: Олексій Гончарук/Facebook

Послуга також вже доступна у Харкові, Луцьку, Вінниці та Кривому Розі.

У Києві запустити послугу "єМалятко" для онлайн-оформлення документів новонародженим.

По це повідомив у своєму Телеграм-каналі прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, який 14 лютого, у День закоханих, особисто привітав одну з молодих пар у столичному пологовому будинку №5.

"Новоспечені батьки витрачатимуть 20 хвилин замість 2 тижнів на 10 державних послуг, пов’язаних з народженням дитини - презентували комплексну послугу "єМалятко" в Києві", - повідомив Гончарук.

Він також додав, схожі сервіси в деяких країнах об’єднали 3-5 послуг в 1, а в Україні - одразу всі 10.

"Якщо раніше потрібно було вистояти у чергах 11 інстанцій, подати 37 документів - зараз 20 хвилин та всього 1 заява просто в пологовому", - наголосив прем'єр.

Гончарук зазначив, що послуга "єМалятко" скоро буде доступна онлайн на порталі "Дія".

Нагадаємо, 3 січня у Харківському міському перинатальному центрі вперше в Україні батьки новонародженої дитини скористалися послугою "єМалятко". 

Як повідомлялося раніше, від вересня 2018-го року породіллі в Україні почали отримувати пакунки малюка. Бебі-бокси або пакунки малюка – це одноразова допомога на кожного новонародженого, ухвалена урядом з метою збільшити народжуваність в Україні. Це коробка-колиска, яка міститиме необхідні для малюка речі (пелюшки, підгузки, ковдри тощо). 

Понад мільйон українців завантажили застосунок “Дія” – Економічні новини

Понад мільйон українців завантажили застосунок “Дія” – Економічні новини

Повʼязані теми:

Наступна публікація