У Києві зафіксовано три температурних рекорди

У Києві зафіксовано три температурних рекорди

Недільна спека у Києві побила три рекорди / Фото: Associated Press

Максимальна температура повітря 27 серпня після полудня досягла +33,3°С і повторила попередній рекордний показник 1943 року.

У Києві в неділю, 27 серпня, зафіксували три температурних рекорди.

Про це Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського повідомила у Facebook.

"Ніч на неділю у столиці виявилась найтеплішою, адже температура не опустилася нижче +21,3°C. Попереднє рекордне значення 2022 року перевищено на 0,8°С", - йдеться в повідомленні.

Водночас максимальна температура повітря після полудня досягла +33,3°С і повторила попередній рекордний показник 1943 року.

Крім того, середньодобова температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень і склала +26,9°С, що перевищило попередній рекордний показник минулого року відразу на 2,3°С, а кліматичну норму – на 8,0°С.

Можливі нові рекорди, температура сягатиме +37°С

До середини тижня мешканці Києва та області можуть побачити нові температурні рекорди. Адже подекуди температура сягатиме 37°С. Через спеку в столиці навіть запровадили тепловий режим й обмежили в’їзд вантажівок.

Що радять лікарі

Люди рятуються від високих температур біля водойм та фонтанів. Натомість лікарі радять не виходити на вулицю без нагальної потреби в період від 10:00 до 16:00. А якщо така потреба таки є, то дотримуватися правил, щоби не нашкодити своєму організму. Надто обережними у цей період необхідно бути людям, які страждають на серцево-судинні захворювання та мають підвищений тиск.

Увага, аномальна спека, подекуди до +37 – у Києві запровадили тепловий режим

Увага, аномальна спека, подекуди до +37 – у Києві запровадили тепловий режим

Нагадаємо, синоптики зробили прогноз, якою буде осінь в Україні. Зокрема, синоптикиня Віра Балабух повідомляє, що в першій половині вересня на значній території країни ще зберігатиметься тепла погода.

Читайте також: 

Повʼязані теми:

Наступна публікація