У Києві невідомі вкрали інвалідний візок у хлопця з ДЦП

Дата публікації
Перегляди
2086
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві невідомі вкрали інвалідний візок у хлопця з ДЦП

Фото: УНІАН

За перший вечір небайдужі назбирали шість тисяч гривень для купівлі нового візка.

У Києві у хлопця з інвалідністю вкрали візок, який фактично є єдиним засобом його пересування. 

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Інцидент стався кілька днів тому у столиці. Хлопцеві з дитячим церебральним паралічем Олександру стало зле на вулиці, температура піднялася до 39 градусів, тому мати повезла його додому під час вечірньої прогулянки. Візок лишили у під'їзді, як зазвичай, а двері до під'їзду відчинили в очікуванні лікаря. Через 15 хвилин сусіди помітили, що візочка немає. 

"Я не можу сказати, навіть назвати цих людей нормальними. Я тільки б попросила їх – люди добрі, схаменіться, ви тільки гріха собі берете на душу. В кого ви взяли? В людини з інвалідністю", - каже матір Олександра Любов.

Злочинця шукали правоохоронці, родичі та сусіди, проте поки знайти його не вдалося. Новий візок коштує від 12 до 20 тисяч гривень. Це майже непідйомна сума для матері-пенсіонерки, яка працює прибиральницею. Для пошуку зловмисників та візка навіть зробили публікацію у соцмережах. Ситуація лишила людей небайдужими і вони почали збирати гроші для купівлі нового візочка. 

За перший вечір Любові найдійшло шість тисяч гривень. Цього недостатньо для купівлі нового візка, але за кілька днів назбирати необхідну суму можливо, адже вже десятки людей запропонували реальну допомогу. 

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2086
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація