Позов на мільйон: "динамівець" Гармаш почав судитися з комунальниками через розстріл його авто

Позов на мільйон: "динамівець" Гармаш почав судитися з комунальниками через розстріл його авто

Фото: twitter.com/dynamomania_com

Футболіст звинувачує паркінг у тому, що не забезпечив охорону машині.

У Києві розпочався цивільний судовий процес на 1 мільйон 300 тисяч гривень - стільки хоче стягнути півзахисник "Динамо Київ" Денис Гармаш з комунального підприємства, яке обслуговує підземну стоянку на Дніпровській набережній. В ніч на 5-те грудня 2017-го невідомий розстріляв автомобіль футболіста. Позивач вважає, що винен паркінг, бо не забезпечив охорони. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Після грудневої стрілянини потрапити в паркінг на Дніпровській набережній стало набагато важче. Нагорі – хвіртка, яка відкривається ключем. Унизу – металева брама, яка піднімається з пульта.

5 грудня минулого року тут був прохідний двір. Бігав чоловік з автоматом. Можливо, зі спільником. А далі – чотирнадцять кульових отворів в автомобілі Гармаша. Ходили чутки, що це попередження за борги на тоталізаторі. Сам півзахисник їх спростував. А 31 липня у Дарницькому суді його адвокат підтримав позов до Комунального підприємства "Житло-сервіс", яке експлуатує паркінг. Спортсмен вважає, що воно винне 1 мільйон 326 тисяч гривень – за ремонт авто.

Гармаш проти паркінгу. У Києві розпочався судовий процес на 1 мільйон 300 тисяч гривень

Гармаш проти паркінгу. У Києві розпочався судовий процес на 1 мільйон 300 тисяч гривень

У паркінгу – два входи і два в’їзди. Але в день нападу їх охороняв начебто лише один черговий. Позивачі вважають, цього мало, аби виконати умови договору, який гарантує: ніяких чужих на території.

Адвокат комунальників запевняє: "Житло-сервіс" гарантує чистоту і непротікання стелі в паркінгу. Але ніяк не захист від хуліганів чи терористів.

"Ми є експлуатуюча організація, яка відповідно до укладеного з ним договору зобов’язалася прибирати паркінг – тобто утримувати його в належному стані. Зобов’язання щодо охорони і збереження майна Дениса Вікторовича ми на себе не брали. Цю шкоду повинні нести особи, які безпосередньо її завдали, тобто особи, які розстріляли", - каже адвокат Тарас Гудзера.

Чоловік, який стріляв у машину Гармаша. / Фото: ТСН

Відповідач хоче з’ясувати, чи не отримав бува Денис Гармаш страховку. Якщо так, претензії має право висувати лише страхова компанія. Адвокат футболіста заявив, що машина вартістю 4 мільйони гривень не була застрахована.

Що далі, суд з’ясує не раніше 30 жовтня – засідання перенесли на цю дату. А поліція стрільця з автоматом так і не знайшла.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація