Гальмівний рукав: стало відомо, як хулігани зупинили електричку в Києві

Гальмівний рукав: стало відомо, як хулігани зупинили електричку в Києві

Гальмівний рукав: стало відомо, як хулігани зупинили електричку в Києві

Вагони молодики розмалювали, а вікна – побили.

Неадекватні молодики зупинили електричку між станціями "Сирецька" і "Вишгородська" в Києві. Нападники це зробили для того, аби мати час для нанесення малюнку на потяг, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Вибігло чоловік 20 в балаклавах, хто в футболках, одні очі – облич не видно. І, можна сказати, напали на електричку: почали бризкати з балончиків, розмальовувати електричку. В салон пішов сильно ядючий запах", - розповіла постраждала Інна Дмитрук. Ця витівка мало не обернулося трагедією, бо  люди, що стали зручниками ситуації, сиділи у вагонах і задихалися від різкого смороду фарби. "Електричка заблокована, двері заблоковані і нічого не працює. Вийти з електрички не міг ніхто. По всіх вагонах дуже смерділо незрозуміло чим – і фарбою, і ще чимось. Діти полякалися. Моя дитина почала казати: мені погано, нема чим дихати", - каже свідок події.

У Києві вандали зупинили електричку, розмалювали її та закидали камінням

У Києві вандали зупинили електричку, розмалювали її та закидали камінням

Начальник відділу зв'язків з громадкістю "Київпастрансу" Марина Загородько пояснює, що технічно зупинити вагони не дуже складно. "Кілька молодиків залізли на задню частину потягу і відкрили гальмівний рукав. Коли він відкривається – повітря виходить і потяг просто зупиняється. Для того, щоб потяг знову пішов, йому треба накачати повітря. Це приблизно хвилин 20", - розповіла вона. Коли пасажири почали обурюватися і кричати на хуліганів, у вікна полетіло каміння. "Асистент машиніста, коли підійшов до задньої частини вагону, йому просто приснули в очі з балончика", - каже Загородько.

Коли потяг нарешті зрушив з місця, люди викликали копів і медиків до наступної станції. Кілька місяців тому подібна ситуація сталася у Дніпрі – група молодиків захопила електричку з пасажирами, щоб вдатися у художні забави. Ще рік тому у столиці молодики накинулися на ту ж таки столичну електричку із битками. Проте досі жоден зі зловмисників не упізнаний і не покараний.

Кореспондент ТСН Вікторія Ніконенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація