У Києві хочуть знести кінотеатр "Загреб"

У Києві хочуть знести кінотеатр "Загреб"

Фото: УНІАН

Київська влада планує залучити інвестора для створення "нового об’єкта громадського призначення".

У Києві планують знести будівлю кінотеатру "Загреб", що на проспекті Голосіївському, 116.

Про це повідомляє муніципальна газета "Вечірній Київ".

Зазначається, що постійна комісія Київської міськради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку сьогодні погодила рішення про знесення будівлі цього кінотеатру.

"Надати дозвіл комунальному підприємству КМДА "Київкінофільм" на знесення комплексу нежитлових будівель загальною площею 2 554,6 кв.м на просп. Голосіївському,116 у Голосіївському районі, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва", - йдеться у проекті рішення.

Водночас документ передбачає залучення інвестора для створення на місці кінотеатру нового об’єкта громадського призначення, частину якого, аналогічну за площею до старого кінотеатру, буде повернуто в користування міста. 

Як зазначила директор Департаменту економіки та інвестицій КМДА Наталія Мельник, рішення носить організаційний характер і спрямоване на підготовку до проведення самого інвестиційного конкурсу та залучення інвестора для будівництва об’єкта громадського призначення за зазначеною адресою.

"Після визначення переможця інвестиційного конкурсу та укладення з ним інвестиційного договору, відбудеться відшкодування інвестором вартості будівель. Була проведена оцінка їхньої вартості, і, відповідно до умов, які будуть в інвестиційному конкурсі, інвестор зобов’язаний передати ті площі, які є на сьогоднішній день в кінотеатрі "Загреб", в новому об’єкті, який буде побудовано", - сказала Мельник. 

Також вона повідомила, що кінотеатр "Загреб" не включений до програми приватизації комунального майна, тож є можливість вільного відведення земельної ділянки. Наразі вона нікому не належить, там затверджено Детальний план території (ДПТ), який дозволяє споруджувати на цій ділянці будівлі громадського призначення, в тому числі - і кінотеатр.

"Тобто функціональне призначення буде збережено – це буде громадська будівля з приміщеннями кінотеатру", - запевнила Мельник. 

Нагадаємо, раніше у грудні Кривому Розі на проспекті Гагаріна у приміщенні колишнього кінотеатру "Сучасник" обвалився дах.

У столиці закрили одразу два легендарних кінотеатри - "Кінопанорама" та "Україна"

У столиці закрили одразу два легендарних кінотеатри - "Кінопанорама" та "Україна"

Повʼязані теми:

Наступна публікація