Прокуратура провела обшуки у "Київтеплоенерго"

Дата публікації
Перегляди
728
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Прокуратура провела обшуки у "Київтеплоенерго"

Фото: Прокуратура міста Києва

Обшуки відбувалися у рамках провадження за фактом заволодіння бюджетними коштами під час будівельно-монтажних робіт.

Прокуратура провела обшуки у у службових приміщеннях комунального підприємства "Київтеплоенерго" та в офісних приміщеннях підрядних підприємств. Вони відбувалися у межах кримінального провадження, розпочатого за фактом заволодіння бюджетними коштами під час будівельно-монтажних робіт.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Згідно з матеріалами слідства, приватне товариство упродовж 2019 – 2020 років на замовлення КП "Київтеплоенерго" здійснювало роботи по реконструкції теплових мереж, капітальний ремонт аварійних ділянок теплових мереж на об’єктах і у житлових будинках міста Києва на загальну суму 260 млн грн.

Водночас вказана підрядна організація виконала вказані роботи не в повному обсязі та із завищенням вартості робіт та матеріалів. Крім того, здійснювалось оформлення виконання субпідрядних робіт та постачання товарів від підприємств з ознаками фіктивності.

На підставі ухвали суду в офісних приміщеннях вказаних підприємств, у тому числі Комунального підприємства, проведено обшуки з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 5 ст. 191 КК України.

Довідково: Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва і підпорядковуються виконавчому органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Нагадаємо:

Читайте також: 

 

Наступна публікація