Прокуратура прийшла з обшуками до Київської міської держадміністрації: фото

Обшуки проводяться в межах розслідування щодо заподіяння міському бюджету збитків на 19,5 млн гривень.

Прокуратура проводить обшуки у приміщеннях Київської міської державної адміністрації, а також в офісі приватного підприємства та за місцем проживання його директора.

Обшуки проходять у межах розслідування кримінального провадження щодо заподіяння міському бюджету збитків на майже 19,5 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що директор приватного підприємства у 2013 році, придбавши об’єкти нерухомості, розташовані на комунальній землі, умисно не уклав договір оренди земельної ділянки, а користувався нею безоплатно.

Згідно з висновком експертизи, указаними діями територіальній громаді Києва завдано шкоду в розмірі майже 19,5 млн гривень.

Наразі складено повідомлення про підозру директору приватного підприємства за ч. 2 ст. 364-1 КК України. Вживаються заходи для його вручення.

Крім того, в межах кримінального провадження тривають обшуки в приміщенні Київської міської державної адміністрації, службові особи якої можуть бути причетні до вказаних правопорушень.

За результатами слідчих дій буде надано правову оцінку діям службових осіб КМДА, які не вжили жодних заходів щодо укладення відповідних договорів оренди із землекористувачем.

Раніше повідомлялося про обшуки у "Спецжитлофонді" (підозрюють розкрадання 10,5 млн гривень) та у "Київзеленбуді" (підозрюють в ухиленні від податків).

Повʼязані теми:

Наступна публікація