Київська прокуратура прийшла з обшуками у Департамент містобудування та архітектури

Київська прокуратура прийшла з обшуками у Департамент містобудування та архітектури

Фото: Прокуратура Києва

Обшуки проводяться з метою виявлення доказів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

Столична прокуратура спільно з  Управлінням стратегічних розслідувань проводить обшуки у Департаменті містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), керівників Департаменту та пов’язаних осіб.

Обшуки проходять в межах кримінального провадження, розпочатого за фактами зловживання службовим становищем під час погодження та видачі документів дозвільного характеру.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

"У ході досудового розслідування перевіряються факти можливого зловживання службовим становищем окремих посадових осіб Департаменту містобудування та архітектури, а також ряду фізичних і юридичних осіб, діяльність яких пов’язана із наданням послуг в сфері містобудування та архітектури, під час розгляду заяв та видачі містобудівних умов та обмежень на проведення робіт з будівництва чи реконструкції об’єктів нерухомості на території міста Києва та інших документів дозвільного характеру", - йдеться у повідомленні.

Як пояснюють у прокуратурі, 13 травня 2021 року на підставі ухвал суду обшуки проводяться з метою виявлення доказів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

Нагадаємо, за два дні правоохоронці у Києві обшукали сім комунальних підприємств та будинки їхніх керівників. Такі дії правоохоронців та податківців мер Києва Віталій Кличко називає тиском з боку Банкової на міську владу і особисто на нього, у зв’язку із запровадженням виконкомів.

Новини України: у КМДА провели обшуки

Новини України: у КМДА провели обшуки

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація