​​Прокуратура прийшла з обшуками в офіси Житлоінвестбуду та Київського бюро технічної інвентаризації

​​Прокуратура прийшла з обшуками в офіси Житлоінвестбуду та Київського бюро технічної інвентаризації

Прокуратура міста Києва

Чиновники підозрюються у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Київська міська прокуратура спільно зі слідчими ДБР провела обшуки в офісах КП "Житлоінвестбуд-УКБ" та КП "Київське міське бюро технічної інвентаризації".

Обшуки проводились у межах кримінального провадження, розпочатого за фактом зловживання службовим становищем екскерівником комунального підприємства, що спричинило тяжкі наслідки.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Згідно з матеріалами слідства, екскерівник КП "Житлоінвестбуд-УКБ", зловживаючи службовим становищем, розробив злочинну схему, згідно якої використовував підконтрольне підприємство, яке отримувало найбільшу частку будівельних підрядів.

Зокрема встановлено, що замовником будівництва одного із багатоквартирних будинків у столиці було благодійне об’єднання, кінцевим бенефіціарним власником якого являється екскерівник КП, а генеральним підрядником інше підконтрольне йому підприємство.

У подальшому право власності на житло загальною площею 1 640 квадратних метрів у вказаному багатоквартирному будинку отримали наближені до екскерівника особи, також його заступник та родичі.

За адресами КП "Житлоінвестбуд-УКБ" та КП "Київське міське бюро технічної інвентаризації" проведено обшуки з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

Нагадаємо:

Читайте також: