У КП "Київський метрополітен" проводять обшуки

У КП "Київський метрополітен" проводять обшуки

Фото: пресслужба Київської міської прокуратури

Обшуки проводять в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом умисного ухилення від сплати податків під час проведення робіт з будівництва лінії метрополітену.

Київська прокуратура розпочала обшуки в КП "Київський метрополітен". Слідчі підозрюють ухилення від сплати податків при будівництві метро на Виноградар. Суму збитків оцінюють у 9 мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

За словами правоохоронців, упродовж 2020 року працівники ПАТ "Київметробуд" будували нові станції Сирецько-Печерської лінії метро. Роботи виконувались на замовлення КП "Київський метрополітен":

"Київметробуд" замовляло роботи по ремонту устаткування у товариства, яке отримані від комунального підприємства кошти перераховувало на рахунки підприємств з ознаками фіктивності. Сума збитків, за попередніми даними, становить близько 9 млн грн. Крім того, ПАТ "Київметробуд" здавало в оренду афілійованому підприємству власні виробничі потужності, на яких фактично самим комунальним підприємством виготовлялись залізобетонні конструкції, а бюджетні кошті перераховувались на афілійоване підприємство", - зазначають у повідомленні.

Київська міська прокуратура проводить обшуки спільно з ГУ ДФС у Києві:

"13 травня 2021 року на підставі ухвали суду розпочато проведення обшуку в офісному приміщенні КП "Київський Метрополітен" з метою відшукання фінансових документів та фіксації відомостей про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України", – повідомили у прокуратурі.

Нагадаємо, що прокуратура Києва прийшла з обшуками у Департамент містобудування та архітектури. Обшуки проводяться з метою виявлення доказів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація