На одній зі станцій київського метро запрацював 4G

Дата публікації
Перегляди
1432
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На одній зі станцій київського метро запрацював 4G

Фото: УНІАН

Послугу надають три мобільних оператори.

Від 5 березня на станції метро "Академмістечко" запрацював 4G-зв’язок. Послугу надають три мобільні оператори - Київстар, Vodafone Україна та lifecell.

Це перша станція столичної підземки де став доступним швидкісний мобільний інтернет.

Як заявили представники мобільних операторів, запустити 4G на всіх станціях можливо вже до кінця року, але для цього необхідна підтримка столичної влади.

"Для повноцінного запуску та розгортання 4G на всіх станціях протягом 2020 року депутати Київської міської ради повинні ухвалити рішення про плату за доступ телеком-операторів до інфраструктури міста, зокрема метрополітену. Якщо таке рішення буде прийнято депутатами на найближчій сесії міської ради – 12 березня, – то всі три оператори планують запустити 4G ще на 8 станціях метро протягом першого півріччя, а на всіх станціях – до кінця 2020 року", - зазначають оператори.

Також зазначається, що нині на "Академмістечку" використали частоти у діапазоні 1800 МГц, але згодом буде задіяний діапазон 2600 МГц, що дозволить забезпечити кращу якість та швидкість мобільного інтернету.

Нагадаємо, від 1 квітня 2020 року увесь комунальний громадський транспорт Києва переходить на єдиний електронний квиток. Базова вартість однієї поїздки становитиме 8 грн, але можлива система знижок завдяки поповненню карток на більші суми чи при купівлі проїзних. 

Про умови й тарифи єдиного електронного квитка для транспорту читайте на ТСН.ua за цим посиланням. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1432
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація