У Києві планують висадити рекордні понад 100 тисяч дерев: інтерактивна мапа з локаціями

Дата публікації
Перегляди
2317
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві планують висадити рекордні понад 100 тисяч дерев: інтерактивна мапа з локаціями

Фото: Київзеленбуд

Столиця України приєднується до глобальної світової ініціативи "трильйон дерев".

У 2020 році у столиці планують висадити рекордну кількість зелених насаджень - понад 100 тисяч, що допоможе у боротьбі зі змінами клімату.

Про це повідомляє КМДА.

За словами заступника голови столичної міської державної адміністрації Петра Пантелеєва, зміна кліматичних умов є глобальною світовою проблемою, а зниження викидів CO₂ (вуглекислого газу) у повітря значно покращує екологію як у місті, так і в цілому світі.

"Україна є підписантом Паризької угоди (угода в рамках Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (UNFCCC) щодо регулювання заходів зі зменшення викидів діоксиду вуглецю з 2020 р.)  та взяла на себе відповідні зобов’язання. Київ є підписантом угоди  мерів з 2012 року, а в 2015 році був створений План сталого енергетичного розвитку міста Києва, який передбачає зниження викидів CO₂ . За останні роки зниження викидів за останні роки сягає близько 30%", – сказав  Петро Пантелеєв.

Він додав, до цієї акції долучаються десятки підприємств та організацій, які висаджуватимуть 21 березня дерева в різних куточках нашого міста.

Важливо, щоб усі ці зелені насадження були висаджені згідно з правилами, у придатних місцях. Для цього "Київзеленбуд" розробив інтерактивну мапу для організованої роботи з висадки дерев у Києві.

На мапу нанесено локації, де у цей весняний період можна і потрібно висаджувати дерева. Кожна локація має перелік і кількість дерев для висаджування, а також контакти відповідальних осіб, зв’язавшись з якими можна узгодити всі деталі.

Інтерактивна мапа "Висадка дерев - 2020 до акції "Мільйон дерев за 24 години".

У "Київзеленбуді" зазначили, що ідеальними для умов столиці є наступні породи дерев: ясен, в’яз, горобина, береза, дуб, сосна, липа, яблуня, тополя.

Також у столичному комунальному підприємстві закликали киян обирати локації та звертатися до їхніх фахівців за інформацією.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві до дня міста після капітального ремонту відкриють п’ять парків. Загалом у 2020 році у столиці планують відкрити після капремонту 12 парків і зробити низку більш локальних ремонтів на територіях зелених зон, а на Куренівці розрівняли блошиний ринок і облаштують замість нього комфортну пішоходну зону із зупинковими комплексами

Бобри знищили зо два десятки дерев у історичному парку в Київській області

Бобри знищили зо два десятки дерев у історичному парку в Київській області

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2317
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація