На Київщині пролунали вибухи: що сталося

На Київщині пролунали вибухи: що сталося

Фото: ДСНС України

Жителів області закликають зберігати спокій.

На Київщині після обіду 1 грудня пролунали вибухи, які чули жителі області та столиці. У Київській обласній військовій адміністрації пояснили, що у Вишгородському районі знищували вибухонебезпечні предмети.

Про це інформує КМВА із посиланням на Київську обласну військову адміністрацію.

"Сьогодні з 13:00 до 16:00 у Вишгородському районі підрозділи ДСНС знищуватимуть вибухонебезпечні предмети. У зв'язку з цим жителі деяких громад можуть чути звуки вибухів. Закликаємо містян зберігати спокій. В разі повітряної тривоги негайно прямуйте до укриття!", - йдеться у повідомленні.

Загроза нового масованого удару Росії

Аналітики американського Інституту вивчення війни у звіті припускають, що російські окупанти готуються завдати нових ракетних ударів по Україні найближчим часом. У ньому аналітики згадали попередження українського президента Володимира Зеленського щодо нових атак.

Про підготовку Росії попереджає аналітик Королівського інституту оборонних досліджень (RUSI) Майкл Кларк. Він зазначив, що на російських аеродромах останніми днями виявлено повітряну активність. Такий висновок зробили за допомогою даних супутників. 

Обід без бід: київська ініціатива, що годує людей безкоштовно

Обід без бід: київська ініціатива, що годує людей безкоштовно

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація