Мешканці центра Києва добу будуть сидіти без тепла у квартирах

Мешканці центра Києва добу будуть сидіти без тепла у квартирах

Через аварію без тепла залишилося 100 будинків / Фото: ТСН.ua

Комунальники займуться ліквідацією пошкодження на Васильківській.

Сотню будинків у центрі Києві відключать від опалення у зв'язку з ліквідацією пошкодження в теплової камері на вулиці Велика Васильківська, повідомляє прес-служба "Київенерго".

"Відключення буде здійснюватися 26 грудня з 9:00 до 14:00. Після цього фахівці "Київенерго"почнуть ремонтні роботи безпосередньо в теплокамері. Відновлення теплопостачання споживачів розпочнеться о 10:00 27 грудня", - повідомляють комунальники.

У компанії уточнюють, що протягом цього часу без опалення залишаться 48 житлових і 39 відомчих будинків, два дитсадки та дві школи на вулицях Боженко, Велика Васильківська, Горького, Миколи Грінченка, Димитрова, Тельмана, Івана Федорова, Ямська, Тверська, Предславинська, Щорса.

"Щоб не припиняти теплопостачання споживачів в період низьких температур, ліквідацію пошкодження відстрочили. Проте весь цей час пошкодження знаходилося під постійним спостереженням фахівців "Київенерго", - говориться в повідомленні.

Варто відзначити, що ремонтні роботи також ускладнять транспортний рух по вулиці Велика Васильківська, яке тут здійснюється в одну сторону.

Нагадаємо, що тиждень тому з холодними батареями залишилися 270 житлових будинків, кілька навчальних закладів, лікарень та Інститут ортопедії, з якого довелося терміново евакуювати близько двох сотень пацієнтів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація