Під Києвом жінка кинула новонародженого сина на засніженій вулиці

Під Києвом жінка кинула новонародженого сина на засніженій вулиці

Дитина була загорнута у плед, а на грудях лежала записка / Фото: donbass.ua

Мати підкинула дитини під аптеку  

Близько чотирьох ранку в цілодобову аптеку в центрі Білої Церквиі зайшла жінка, але нічого не купила і одразу вийшла. Через пару хвилин фармацевт почула з вулиці відчайдушний дитячий плач, пише "Комсомольская правда" в Украине".

На снігу при мінусовій температурі повітря лежало немовля. Свідком шокуючої сцени став випадковий перехожий. Разом вони занесли дитину в тепло, викликали "швидку" і міліцію. На грудях малюка лежала записка: "Хлопчика звали Нікіта. Добрі люди, допоможіть!"

"Дитину доставили в реанімацію дитячої лікарні. Хлопчик виявився здорованем - важив чотири кілограми", - розповів начальник ГУ МВС України в Київській області Микола Жукович.

"Лікарі відходили дитину, зараз його життю нічого не загрожує. Вже встановлено, що ні в одному з пологових будинків області така дитина не народжувалася. Очевидно, пологи відбувалися на дому. Зараз міліція розшукує жінку, яка підкинула новонародженого", - додав Жукович.

Нагадаємо, в Луганську у міській маршрутці мати "забула" шестимісячного немовля. Правоохоронцям, які незабаром розшукали жінку, пояснила, що погано себе почувала і не розуміла, що робила.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація