У новорічну ніч співробітники метро працюють "довідниками", а лікарі одягаються в Діда Мороза

У новорічну ніч співробітники метро працюють "довідниками", а лікарі одягаються в Діда Мороза

Постійних пацієнтів лікарі можуть полікувати у костюмі Діда Мороза / Фото: SBT

31 грудня таксисти, рятувальники і працівники "швидкої" завжди завантажені роботою.

Найбільше Новий рік чекають таксисти. Адже у них з 31 грудня до ранку 1 січня справжні новорічні жнива, пише "Сегодня".

"За одну ніч можна заробити як за півмісяця в інші дні. Замовлень багато, і подвійний тариф. Та й рівно опівночі, коли у пасажирів "перерва", ми, як правило, вдома", - розповідає таксист Максим.

За його словами, і пасажири в цю ніч незвичайні.

"Всі люди добрі й веселі, ні я, ні колеги на Новий рік жодного разу не стикалися з грабіжниками або грубіянами. До того ж іноді бувають зовсім милі ситуації", - каже Максим.

Для лікарів "швидкої" святкова ніч - найважча в році. Їх чекають кияни з сп'янінням, травмами і переїдання. Вітати хворих у медиків не прийнято, але якщо у пацієнта часто бувають на викликах, то їдуть підготовленими.

"Якщо ми добре знаємо пацієнтів, можемо і костюм Діда Мороза надіти, а вони самі з цукерками нас чекають. Це, як правило, самотні люди похилого віку, у яких і гостей не буває", - говорить лікар швидкої допомоги Олександр.

Рятувальники у Новий рік постійно в бойовій готовності.

"Вночі петарди або феєрверки на балкони залітають, вранці з сигаретами засинають. Відзначити Новий рік можемо вже після зміни всі разом", - розповідає начальник главку НС КМДА Віталій Пшеничний.

Міліції доводиться всю ніч рознімати п'яні компанії або ставати швидкою допомогою. "У медиків теж завал на роботі, ось і доводиться відкачувати, якщо бачимо, що можна самим впоратися", - розповіли правоохоронці.

А ось працівникам метро доводиться ставати "довідниками".

"Буває, спляча людина взагалі не може зрозуміти, де знаходиться. Ось і доводиться пояснювати, як дістатися додому, а іноді і давати гроші на дорогу або безкоштовно пропускати", - розповіла чергова по станції Наталя.

Наступна публікація