Смаколики на новорічному столі мають бути корисними, - дієтолог

Смаколики на новорічному столі мають бути корисними, - дієтолог

Дієтологи радять не їсти все підряд

На столі мають бути м'ясо, риба, яєчні продукти тощо  

Провідний дієтолог України Оксана Скиталінська скаржиться, що люди не зважаючи на поширення інформації після свят злягають із проблемами шлунка, ніби телевізор і не дивляться. Каже, щоб на святковому столі не було копчених ковбас чи сосок, — краще справжнє м'ясо, - йдеться у сюжеті ТСН.

Ціни на столичних базар поки що не зросли. Продавчині нарікають, що на м'ясо покупці не заглядаються. Розбирають лише свинячі ратиці, тому що цього року на столі олів'є віддасть першість холодцю.

До нього дієтолог радить хрін, а на базарі цей пікантний смаколик можна придбати за 10 гривень. Хрін допоможе швидше перетравити їжу як і квашена капуста.

До м'яса птиці та риби спеціалісти радять не додавати майонез. Легкий та смачний соус можна зробити з журавлини. За кілограм журавлини на базарі просять 30 гривень. Продавчині відразу розповідають рецепти приготування соусу: слід покласти ягоди у невеличку сковорідку, долити води і потушкувати під кришкою, додати трошки солі цукру і потовкти.

Від цукерок та печива на новорічному столі краще відмовитися, а ось шлунок за фрукти замість цукерок вам дуже подякує.

Загалом обійдуться новорічні продукти містянам щонайменше у півтисячі гривень. Мінімальні закупки стартують із суми у 500 гривень. Сільські жителі кажуть, грошей майже не витрачають, мовляв всі продукти свої.

До корисних продуктів за стіл радять взяти здоровий глузд - і не наминати все підряд, аж поки не стане важко дихати.  

Чи подорожчали продукти до Нового Року

Чи подорожчали продукти до Нового Року

Повʼязані теми:

Наступна публікація