Власницею згорілої "Аури" є дочка екс-міністра - ЗМІ

Власницею згорілої "Аури" є дочка екс-міністра - ЗМІ

Співвласником згорілого ресторану називають доньку колишнього міністра / Фото: wallnews.info

А палії, можливо, і не бажали нічиєї смерті.

 Ресторан "Аура", що згорів у ніч проти 24 листопада, міг належати Наталії Спіженко - дочці покійного колишнього голови МОЗ Юрія Спіженка.

Як пише "Комсомольська правда" в Україні", в Інтернеті активно обговорюють, що чоловік Ані Лорак - Мурат - повинен був стати тільки "обличчям" ресторану. А ось справжні господарі "Аури" нібито зовсім інші люди.

Хто саме - невідомо. Але, за чутками, співвласницею приміщення, в якому й знаходилася "Аура", була Наталія Спіженко - відома бізнесвумен, дочка покійного екс-голови МОЗ Юрія Спіженка (перебував на посаді у 1989-94 роках).

Вона володіє іменним ювелірним домом і однією з кращих в Європі онкологічних клінік під Києвом, яку заснував її батько.

Після смерті батька два роки тому Наталя приступила до керівництва клінікою. Враховуючи високий рівень онкологічної лікарні, можна припустити, що у власниці з'явилися вороги, які побажали відібрати бізнес. Отримавши негативну відповідь, вони могли перейти до погроз. Тому не виключено, що підпал ресторану - один із способів натиснути і залякати.

У самої Спіженко зараз відключений мобільний.

"Думаю, що палії не хотіли нічиєї смерті. Прибиральниці загинули випадково. А пожежа - це лише спосіб деморалізувати власників закладу", - повідомило джерело видання в міліції.

Нагадаємо, в ніч проти 24 листопада у ресторані "Аура" під аркою Дружби народів сталася пожежа. Вогнем було охоплено майже 600 квадратних метрів закладу. Рятувальники вночі витягли тіла двох загиблих - жінки працювали в ресторані прибиральницями. Четверо охоронців встигли вибігти з будівлі.

Загиблі виявилися рідними сестрами. Обидві працювали нелегально.

Повʼязані теми:

Наступна публікація