Згорілий ресторан "Аура" мав стати меккою для українських зірок

Згорілий ресторан "Аура" мав стати меккою для українських зірок

"Аура" мала відкритися 27 листопада

До свого відкриття він не протримався лише кілька днів.

Сім'я Ані Лорак відмовляється говорити про свою приналежність до ресторану, який згорів сьогодні вночі.

Як йдеться у сюжеті "ТСН-Особливе", за чутками, "Аура" належала чоловікові співачки Ані Лорак - Мурату. Відкриття планували грандіозно відгуляти 27-го листопада.  Якби не така трагедія. На презентацію вже запросили  гурт – "Отпетые мошенники".

До відкриття готувалися два роки. "Аура" мала стати одним з найгламурніших закладів столиці. Його навіть і до ремонту постійно відвідували зірки вітчизняного шоу-бізнесу.

Зранку інтернет облетіла новина: власники нового ресторану – турецький чоловік української співачки Ані Лорак – Мурат – та супутник життя Світлани Лободи – хореограф Андрій Цар. Останній свою причетність до ресторану спростовував, мовляв, нема у нього таких грошей.

А ось Мурат Налчаджиоглу на дзвінки не відповідає. Помічниця ресторатора каже - він зараз дуже зайнятий.

До речі, Мурат дійсно невдовзі збирається відкривати новий ресторан. Проте, судячи зі світлини цього закладу на сторінці чоловіка співачки у соцмережі, розташований цей заклад далеко від арки Дружби народів. Це місце на Набережній поблизу Московського моста поки що закрите, але вивіска на ньому вже є.

Ані Лорак причетність родини до згорілого закладу також не коментує.

Нагадаємо, сьогодні вночі в ресторані "Аура" під аркою Дружби народів сталася пожежа. Вогнем було охоплено майже 600 квадратних метрів закладу. Рятувальники вночі витягли тіла двох загиблих - жінки працювали в ресторані прибиральницями. Четверо охоронців встигли вибігти з будівлі.

Причинами підпалу київського ресторану можуть бути переділ майна і помста.

У центрі Києва згорів вишуканий ресторан

У центрі Києва згорів вишуканий ресторан

Повʼязані теми:

Наступна публікація