У санаторії у Пуща-Водиці сталася сутичка зі стріляниною та биттям вікон

У санаторії у Пуща-Водиці сталася сутичка зі стріляниною та биттям вікон

Рекреаційну установу давно обжили переселенці.

У санаторії "Джерело" Київської області два десятки людей із молотами побили вікна й електрощитову. Піврайону залишилось без світла, повідомляється у сюжеті ТСН.16:45.

Постраждалих у події немає. Зранку до переселенців, які тут мешкають, прийшли невідомі. У підсумку - розтрощені вікна та трансформаторна будка. Світла немає не лише в санаторії, а й на кількох вулицях Пущі-Водиці.

"Чомусь почали говорити, що вони будівельники і прийшли будівельні роботи робити. Вони прийшли з кувалдами. У двох я бачив зброю - пістолети. Потім звідти вийшов електрик і вимкнув світло", - розповів переселенець з Криму Фікрет Аметов.

Переселенці впевнені, що нападників найняв господар санаторію, який хоче їх вигнати. А от за словами власника В'ячеслава Гомоная, це були справжні будівельники, яких він найняв, щоб зробити в пансіонаті ремонт. Каже, що не знайшли з мешканцями спільну мову.

Невідомі кувалдами побили вікна у санаторії під Києвом, де живуть переселенці

Невідомі кувалдами побили вікна у санаторії під Києвом, де живуть переселенці

"Є договір підрядний на виконання робіт. Я людей туди направив для здійснення відповідних будівельних робіт. І коли вони підійшли до пансіонату "Джерело", з вікон пансіонату пролунали вогнепальні вистріли", - пояснив Гомонай.

Поліція затримала одного будівельника. Йому світить стаття за хуліганство.

"Двадцять чоловік забігли, була тут штурханина. Але співробітники поліції швидко зреагували. Всі розбіглися. Одна особа затримана", - повідомив перший заступник керівника поліції Оболонського району Києва Андрій Окушко.

Під час сутички люди чули постріли. Поліція підтверджує позицію власника санаторію – стріляв переселенець з мисливської рушниці, для попередження.

Світло у санаторій та по всій Пущі-Водиці влада обіцяє увімкнути вже сьогодні.

Конфлікт у санаторії "Джерело" триває вже три роки. Власник каже, що переселенці з Криму та Донбасу самовільно зайняли будівлю влітку 2014-го і заборгували за комуналку. Мешканці відповідають, що платять добре, а господар просто хоче використати будівлю в комерційних інтересах. Живе тут дві сотні людей, третина з них – діти.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація