Поліція Києва перевірила дороги та склала протоколи на дорожників і комунальників

Дата публікації
Перегляди
594
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Дороги у столиці не відповідають державним стандартам.

Працівники управління превентивної діяльності поліції Києва виявили недоліки експлуатаційного утримання доріг та склали адмінпротоколи на посадовців дорожньо-комунальних служб.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Зокрема, з 2 до 13 березня було здійснене позапланове обстеження столичних доріг. Правоохоронці перевірили 418 км вулиць та доріг, на яких виявлено найбільш уражені ділянки дорожнього покриття.

Працівники поліції відправили 23 інформаційні листи та 55 вимог (приписів) керівництву КМДА та іншим посадовцям міських підприємств та організацій.

"Правоохоронці склали 11 протоколів про адміністративні правопорушення на посадових осіб дорожньо-комунальних та інших організацій через порушення стандартів забезпечення безпеки дорожнього руху",- повідомляє поліція.

Окрім того, поліція ініціювала з 13 до 23 березня проведення весняного комісійного огляду вулично-дорожньої мережі Києва та складання відповідних актів обстеження.

Нагадаємо, у Кличка озвучили приголомшливу статистику розбитих столичних доріга також розповіли причини подібного стану дорожнього покриття.

Зокрема, у Кличка наголосили, що через неконтрольований рух великовагового транспорту дорогами столиці, різке та часте зниження температури повітря, перевищення в декілька разів міжремонтних термінів виконання капітального ремонту (деякі ділянки вулично-дорожньої мережі міста не знали ремонту останні 30 років), 89,9% вулиць і доріг Києва сьогодні вимагають негайного ремонту. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
594
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація