Суд повернув киянам сквер Небесної сотні

Суд повернув киянам сквер Небесної сотні

Фото: УНІАН

Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури міста в інтересах КМДА.

29 листопада Господарський суд Києва повернув у міську власність земельну ділянку на вул. Михайлівській, 24-26 та Михайлівській площі, де розташований сквер Небесної сотні.

Про це повідомляє прес-служба КМДА, із посиланням на керівника апарату Володимира Бондаренка.

"Ми обіцяли, що сквер Небесної сотні буде у власності киян. Ми обіцяли, що його не забудують. Нам пропонували "перенести" барельєф Сергія Нігояна. Нам не вірили і поширювали "зраду". Нам влаштовували затягування процесу. Нам пропонували викупити ділянку. Але ми були непохитні – вкрадене у міста має бути повернуте саме судом. І ми перемогли!" – прокоментував Бондаренко.

Бондаренко представляв у суді інтереси міста.

Нагадаємо, за клопотанням прокуратури міста Києва ухвалою Господарського суду столиці накладено арешт на спірну земельну ділянку, де громада створила сквер Небесної сотні.

Раніше повідомлялося, що суд унеможливив перепродаж землі під сквером Небесної сотні: клопотання прокуратури та КМДА було задоволене. 

Волонтери, громадські та політичні діячі звернулися до президента України Петра Порошенка з проханням захистити сквер Небесної сотні від побудови офісного центру на його місці. Відеозвернення опублікувала організація "Повернись живим".

Сквер Небесної Сотні на вулиці Михайлівській власними зусиллями облаштували місцеві мешканці та волонтери. Протягом тривалого часу вони боряться проти забудови цього місця.

Повʼязані теми:

Наступна публікація