Суд арештував землю київського скверу Небесної сотні

Суд арештував землю київського скверу Небесної сотні

Сквер Небесної сотні / Фото: УНІАН

Ця земельна ділянка перебуває в межах Державного історико-архітектурного заповідника.

За клопотанням прокуратури міста Києва ухвалою Господарського суду столиці накладено арешт на спірну земельну ділянку, де громада створила сквер Небесної сотні.

Крім того, державним реєстраторам прав на нерухоме майно заборонено вчиняти дії, пов'язані з реєстрацією прав на неї, повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Ця земельна ділянка перебуває в межах Державного історико-архітектурного заповідника "Стародавній Київ", на території пам'ятки археології національного значення – Культурний шар Города Ярослава, в межах охоронної зони ансамблю споруд Софіївського собору у  м. Києві та належить до земель історико-культурного призначення національного та місцевого значення, де забороняється будь-яке будівництво, крім, будівництва лише особливо важливих споруд за індивідуальними проектами.

Раніше повідомлялося, що суд унеможливив перепродаж землі під сквером Небесної Сотні: клопотання прокуратури та КМДА було задоволене. 

Сквер Небесної Сотні на вулиці Михайлівській власними зусиллями облаштували місцеві мешканці та волонтери. Протягом тривалого часу вони боряться проти забудови цього місця.

Повʼязані теми:

Наступна публікація