Суд не дозволив продати землю київського скверу Небесної Сотні

Суд не дозволив продати землю київського скверу Небесної Сотні

Сквер Небесної Сотні / Фото: УНІАН

У КМДА нагадали, що сквер на вулиці Михайлівській власними зусиллями облаштували місцеві мешканці та волонтери.

Суд унеможливив перепродаж землі під сквером Небесної Сотні: клопотання прокуратури та КМДА було задоволене. Про це повідомив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко. Він нагадав, що з 2007 року цю землю кілька разів перепродавали, передає пре-сслужба КМДА.

"Позиція міста чітка – жодного будівництва у Сквері Небесної Сотні не буде. Ми повернемо цю землю у власність громади", – запевнив Бондаренко.

У КМДА нагадали, що сквер Небесної Сотні на вулиці Михайлівській власними зусиллями облаштували місцеві мешканці та волонтери. Протягом тривалого часу вони боряться проти забудови цього місця, де планували звести готель.

Дві прилеглі ділянки, на одній з яких розташований сквер, належали одному власнику. Договір оренди однієї з цих ділянок розірвала Київрада. Щодо другої ділянки, яка перебуває в приватній власності, тривали переговори з метою пошуку альтернативних варіантів щодо її повернення до комунальної власності.

Раніше волонтери, громадські та політичні діячі звернулися до президента України Петра Порошенка з проханням захистити сквер Небесної Сотні від побудови офісного центру на його місці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація